ITSU-DOKO
logo ITSU-DOKO

Warsztaty kaligrafii w MUJI

Zapraszamy na warsztaty kaligrafii w salonie Muji przy ulicy Mysiej 3 w Warszawie. Wydarzenie zacznie się o 17:00. Zachęcamy do uczestnictwa wszystkich, którzy chcą zgłębić piękną sztukę kaligrafii.

2019-03-22
17:00 - 19:00
See more information
Time left:
days
hours
minutes
seconds

Warsztaty kaligrafii w MUJI

Ze względu na ogromną liczbę chętnych, na wydarzenie obowiązują zapisy, które można zgłaszać przez wiadomość prywatną. Liczba miejsc ograniczona.

ZAPISY ZOSTAŁY ZAMKNIĘTE.

Kaligrafia japońska to szuka pięknego pisania znaków, do której w kraju kwitnącej wiśni podchodzi się wyjątkowo i jest ona niezwykle istotna w kulturze, nawet codziennej. Po japońsku kaligrafia to shodo, czyli połączenie słów pisać i droga. Dlatego też filozofia ta różni się od kaligrafii wyznawanej w krajach europejskich. Istotna nie jest informacja, którą niesie konkretny znak, ale samo wykonanie i konsekwencja w jego wypracowaniu. W Polsce kaligrafia ma za zadanie ćwiczyć charakter i cierpliwość. Choć została wycofana ze szkół w latach 60tych XX wieku to jako firma związana z Japonią chcemy pokazać piękno tej sztuki i zachęcić pracy nad swoim charakterem pisma.

W programie wydarzenia planujemy utworzyć część warsztatową, w której każdy będzie mógł nauczyć się pisać polskie litery w różnych czcionkach, oraz strefa, w której zakupione produkty będzie można spersonalizować.

#KIEDY : 22.03.2019
#O_KTÓREJ: 17:00 – 19:00
#GDZIE : Salon MUJI, ul. Mysia 3, Warszawa

Więcej informacji już niedługo na https://sklep.muji.com.pl

___
無印良品
Polecamy śledzić wydarzenie na stronie źródłowej organizatora, by być na bieżąco ze wszystkimi aktualnościami jak: potwierdzenie, czy wydarzenie nadal ma się odbyć, czy nie zmieniło się miejsce, wstęp jest wolny czy płatny itd
https://www.facebook.com/events/840511812951842/