ITSU-DOKO
logo ITSU-DOKO

Warsaw Cosplay Walk 2019

Warsaw Cosplay Walk wraca po przerwie! W 2019 przejdzie ulicami stolicy w czerwcu.

2019-06-15
12:00 - 15:00
See more information
Time left:
days
hours
minutes
seconds

Warsaw Cosplay Walk 2019

15 czerwca spotkamy się w Parku Saskim pod fontanną i przejdziemy kolejno Marszałkowską, Alejami Jerozolimskimi, Nowym Światem, Mostem Poniatowskim i zakończymy w Parku Skaryszewskim.
Niektórzy może mnie pamiętają z Cosplay Walków sprzed kilku lat, inni z poprzedniego, który poprowadziłam sama. Będzie to drugi, który poprowadzę zupełnie sama. Zmieniłam nieco trasę, dając w niej jednak miejsca, które były w niej w przeszłości. Dlaczego tak? Gdyż uważam, że taka impreza powinna trzymać się centrum miasta i okolic – łatwiejszy dojazd, również dla tych z pomniejszych podwarszawskich miejscowości. Nie chciałam jednak robić identycznej jak była w przeszłości, stąd też inne miejsce zbiórki, ale wciąż bliskie centrum stolicy.
Spotkamy się w samo południe, ale w drogę ruszymy 12:30 – czyli mamy 30 minut ma zebranie się. Nie czekamy na spóźnialskich. Jeśli ktoś wie, że dotrze później, po prostu dołączy w trakcie.
Termin Walku to jeden z bliskich dni lata, więc prawdopodobnie będzie ciepło, może nawet bardzo – weźcie to proszę pod uwagę wybierając stroje, w jakich będziecie chcieli maszerować. Z kolei nie chcę robić takiej imprezy, jak jest chłodno, bo wtedy z pogodą różnie bywa. Z dwojga złego lepiej jak będzie nas ogrzewać słonko.
Na trasie Walku nie będzie postoju (nowe prawo, które musiałam brać pod uwagę już w 2017), dlatego istotne jest, abyście mieli ze sobą jedzonko i picie, które będziecie mogli spożyć blisko finału (lub w drodze).
W Parku Skaryszewskim odbędzie się zakończenie – konkurs strojów. Tak jak dotąd spośród wszystkich strojów, jakie się pojawią wyłonione zostaną 3 najlepsze i nagrodzone dyplomem. Przed konkursem będzie możliwość odpoczynku, abyście mogli powrócić do domu w pełni sił.
Zakończenie przewiduje na 14:30-15:00. To też zależy od tego, ile Was się pojawi.

Serdecznie zapraszam!

Polecamy śledzić wydarzenie na stronie źródłowej organizatora, by być na bieżąco ze wszystkimi aktualnościami jak: potwierdzenie, czy wydarzenie nadal ma się odbyć, czy nie zmieniło się miejsce, wstęp jest wolny czy płatny itd

https://www.facebook.com/events/1937000019732006/