ITSU-DOKO
logo ITSU-DOKO

VI Festiwal Studiów Azjatyckich

Już po raz szósty zapraszamy Was na VI Festiwal Studiów Azjatyckich – jedną z największych imprez o Azji w Polsce! Jest to wyjątkowe wydarzenie, przy tworzeniu którego łączą siły wielcy pasjonaci tego kontynentu – studenci i wykładowcy Instytutu Bliskiego i Dalekiego Wschodu UJ.
10-12 maja

2019-05-10
15:00 - 00:00
See more information
Time left:
days
hours
minutes
seconds

VI Festiwal Studiów Azjatyckich

Zapowiada się weekend pełen nietuzinkowych atrakcji, ciekawych prelekcji oraz fascynujących warsztatów, a wszystko to doprawione przepięknymi dekoracjami.
Jeśli szczególnie przypodobaliście sobie kuchnię orientalną albo jeszcze nie mieliście okazji jej skosztować, to niewątpliwie spodoba Wam się degustacja azjatyckich specjałów. Młodszych uczestników zaprosimy do odwiedzenia krainy pełnej niezwykłych stworzeń i tradycji.

Udział w całym wydarzeniu jest bezpłatny.

Tego dnia będziecie mogli również zapoznać się z szeroką ofertą Studiów Azjatyckich. Instytut Bliskiego i Dalekiego Wschodu oferuje kierunki o charakterze interdyscyplinarnym, które pozwalają na wszechstronne i kompleksowe zbadanie tych niezwykłych obszarów, jak również naukę języków. Studenci obecni na Festiwalu chętnie odpowiedzą na każde pytanie.

Zapraszamy serdecznie!

Polecamy śledzić wydarzenie na stronie źródłowej organizatora, by być na bieżąco ze wszystkimi aktualnościami jak: potwierdzenie, czy wydarzenie nadal ma się odbyć, czy nie zmieniło się miejsce, wstęp jest wolny czy płatny itd

https://www.facebook.com/events/1943392342457174/