ITSU-DOKO
logo ITSU-DOKO

Sakurakon VII

Schyłek maja, Opole. W powietrzu czuć zapach hiacyntów i niezapominajek, widać jeszcze kwitnące drzewa wiśni.

2019-05-19
00:00 - 14:00
See more information
Time left:
days
hours
minutes
seconds

Sakurakon VII

Studenci i uczniowie ani myślą po szkole uciekać do domu, czas wolny spędzają na świeżym powietrzu spacerując w promieniach słońca. Ale nie tylko to sprawia, że czuć wiosnę. Ach tak, to ten Dom Kultury! Jak co roku słychać radosne śpiewy, widać uśmiechniętych i kolorowo ubranych ludzi. Co tam się dzieje? No jasne, Sakurakon VII!

Zapraszamy na Sakurakon VII – dwudniowy konwent w Opolu dla miłośników sztuki i kultury japońskiej. Jesteśmy z Wami już od 6 wiosennych edycji i możemy stwierdzić jednoznacznie i definitywnie – kolejny raz będzie dobra zabawa! Dlaczego? Czeka na Was mnóstwo atrakcji! Interesujące panele, kreatywne warsztaty, szalone konkursy, przepiękne stroje oraz przeróżne gry i zabawy. Nie pożałujesz – przyjdź i przekonaj się sam!
Czeka na Was magicznie wiosenna atmosfera i znany naszym stałym bywalcom przyjazny socjal fandomu Kraju Kwitnącej Wiśni oraz dzielnej organizacji Opolskiej Mangowej Alternatywy.

Polecamy śledzić wydarzenie na stronie źródłowej organizatora, by być na bieżąco ze wszystkimi aktualnościami jak: potwierdzenie, czy wydarzenie nadal ma się odbyć, czy nie zmieniło się miejsce, wstęp jest wolny czy płatny itd

https://www.facebook.com/events/732894373761623/