ITSU-DOKO
logo ITSU-DOKO

Sadzenie sakury 2019 & hanami

Zapraszamy wszystkich miłośników Japonii na kolejną akcję sadzenia wiśni japońskiej sakura (odmiana somei yoshino). Oficjalną ceremonię sadzenia drzewek sakury rozpoczniemy o godz. 14:00, choć do parku możecie przyjść już wcześniej. Wystarczy przynieść kocyk, rozłożyć go pod jednym z drzewek i rozkoszować się wiosennym słońcem oraz atmosferą ważnego wydarzenia.

2019-05-11
11:00 - 14:00
See more information
Time left:
days
hours
minutes
seconds

Sadzenie sakury 2019 & hanami

Naszą akcję sadzenia sakury honorowym patronatem objęła Ambasada Japonii. W wydarzeniu (prawdopodobnie) wezmą udział władze miasta oraz przedstawiciele parku. Nie zabraknie oczywiście polskiej telewizji a relacja z wydarzenia przekazana zostanie także telewizji japońskiej.
Dla jasności, to nie będzie impreza z cateringiem, koncertami i pokazem sztucznych ognii na koniec. Punktem kulminacyjnym będzie sadzenie drzewek, rzecz może i mało widowiskowa ale to dzięki niej, już za kilka-kilkanaście lat będziemy mieć piękny sakurkowy park w centrum miasta.
Mapka:
https://goo.gl/maps/DRdL5UJwoQimTzrT8

Polecamy śledzić wydarzenie na stronie źródłowej organizatora, by być na bieżąco ze wszystkimi aktualnościami jak: potwierdzenie, czy wydarzenie nadal ma się odbyć, czy nie zmieniło się miejsce, wstęp jest wolny czy płatny itd

https://www.facebook.com/events/2217452631673725/