ITSU-DOKO
logo ITSU-DOKO

Praca w Japonii – spotkanie w Warszawskiej Szkole Języka Japońskiego

Spotkanie i rozmowa kwalifikacyjna o pracę w Japonii dzięki Warszawskiej Szkole Języka Japońskiego

2019-11-03
12:00 - 00:00
See more information
Time left:
days
hours
minutes
seconds

Praca w Japonii – spotkanie w Warszawskiej Szkole Języka Japońskiego

Mamy dla Was już kolejną ofertę pracy. I nawet nie trzeba mieć certyfikatu z japońskiego! Zaciekawieni? Koniecznie czytajcie dalej!

Szczegóły oferty:

Firma: AXIA Agency, www.axia-ag.co.jp

Kogo poszukujemy? Pracownika etatowego, który będzie odpowiedzialny za kontaktowanie firm szukających pracowników z osobami chętnymi do pracy. (3 miesięczny okres próbny, a potem umowa na etat)

Szczegółowy opis pracy: Rekrutacja osób na etat i prace dorywcze. Przygotowanie strategii marketingowej informującej o rekrutacjach, przeprowadzanie konsultacji, planowanie szkoleń dla nowych pracowników i opieka nad ich dalszym rozwojem.

Wynagrodzenie: 205 000 jen. (uśredniona pensja zawierająca podstawę:160 000 + wynagrodzenie za sprzedaż i ewentualne nadgodziny) Dodatkowo firma opłaca koszty dojazdów. Możliwość podwyżek. Dodatkowo bonusy – 2 razy do roku w czerwcu i grudniu.

Oddziały: 4 w Tokio i 1 w Yokohamie

Godziny pracy: 9:30-18:00 (czasem możliwość nadgodzin)

Dni wolne: weekendy i święta. Płatny urlop. W 2019 łącznie 130 dni.

O firmie

Średni wiek pracowników to 29,7 lat. Stosunek liczby kobiet do liczby mężczyzn to 5:5. Osoby w wieku 20-29 lat stanowią ponad 50% firmy. System oceny: Zwracamy szczególną uwagę na proces i sposób wykonania pracy. Nie oceniamy tylko wyników, ale również każdodniowy wysiłek. Możliwość szkoleń: Ważny jest dla nas indywidualny rozwój pracownika – oferujemy wiele szkoleń z zakresu poprawy wydajności pracy, zarządzania, umiejętności biznesowych i innych.

Harmonia: Hołdujemy zasadzie work-life balance. Wprowadzamy różne rozwiązania, które mają na celu zmniejszenie ilości godzin pracy.

Kółka zainteresowań: Mamy ponad 10 kółek zainteresowań wewnątrz firmy – m. in są to klub sportowy czy klub kulturowy

Goal in Bonus: Dla oddziałów, które osiągnęły wyznaczone przez siebie cele oferujemy wycieczki wewnątrz kraju (w ustalonym budżecie)

Spotkanie informacyjne: 3 listopada od godz.12:00, 4 listopada od godz. 18:00 (tego dnia mogą odbyć się też indywidualne rozmowy kwalifikacyjne)

Miejsce: Warszawska Szkoła Języka Japońskiego, ul. Krucza 41/43 lok.73

CV: w języku angielskim lub japońskim na kontakt@wsjj.pl

Jeśli jesteście zainteresowani pracą w Japonii sprawdźcie również inną ofertę, której patronujemy: https://wsjj.pl/oferta-pracy-w-japonii/.