ITSU-DOKO
logo ITSU-DOKO

Opowiemy Ci o Japonii

Zapraszamy na koncert połączony z audycją na temat Kraju Kwitnącej Wiśni. W ramach prezentacji warsztaty parzenia zielonej herbaty oraz degustacja.

2019-03-21
19:00 - 21:00
See more information
Time left:
days
hours
minutes
seconds

Opowiemy Ci o Japonii

Wystąpi duet: Pedro Pedrito (fortepian) & Masato Yokoe (shamisen).

Pedro Pedrito – pianista, pedagog, vloger. Pracował w Teatrze Muzycznym ROMA i w Filharmonii Narodowej w W-wie. Realizował wiele opraw muzycznych do różnych projektów i programów telewizyjnych. Od wielu lat występuje i odwiedza Kraj Kwitnącej Wiśni. Swoje fascynacje japońskie dokumentuje we vlogu movie.Pedro

Masato Yokoe – mistrz shamisenu, pedagog, certyfikowany instruktor japońskiej herbaty . Pobierał nauki gry u najlepszych nauczycieli japońskich. Szkoląc swoje muzyczne umiejętności na shamisenie, równolegle realizował pasje związane z zieloną herbatą, współpracując z firmą Takayanagi Seicha, założoną jeszcze w okresie Meiji (tj. 150 lat temu)

Poza koncertem zaproponowane zostaną dodatkowe atrakcje:
filmy, krótka nauka języka japońskiego, elementy kaligrafii, prezentacja ceremoniału parzenia zielonej herbaty. posługiwanie się pałeczkami.

Wydarzenie odbędzie się w sali teatralnej MOK.
Bilety 10 zł do kupienia od 11 marca w siedzibie organizatora.

Polecamy śledzić wydarzenie na stronie źródłowej organizatora, by być na bieżąco ze wszystkimi aktualnościami jak: potwierdzenie, czy wydarzenie nadal ma się odbyć, czy nie zmieniło się miejsce, wstęp jest wolny czy płatny itd

https://www.facebook.com/events/254800332091245/