ITSU-DOKO
logo ITSU-DOKO

ONE OK ROCK: 15.05.2019 Warszawa, Hala Koło

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert japońskiej grupy ONE OK ROCK! Muzycy wystąpią już 15 maja w Hali Koło w Warszawie.

2019-05-15
18:00 - 22:00
See more information
Time left:
days
hours
minutes
seconds

ONE OK ROCK: 15.05.2019 Warszawa, Hala Koło

Bilety w przedsprzedaży pojawią się 20 lutego o godzinie 10 i będą dostępne jedynie w serwisie www.ebilet.pl. Do sprzedaży generalnej wejściówki trafią 22 lutego o godzinie 10.

Będzie możliwość zakupienia biletów VIP. W ich cenę wchodzi bilet na koncert ze wcześniejszym wejściem, spotkanie Meet & Greet z zespołem, laminat VIP ze smyczą oraz opaska na rękę. Wejściówki VIP będą dostępne jedynie na www.ebilet.pl w cenie 570 zł.

Przypominamy, że zgodnie z regulaminem: uczestnikiem Wydarzenia może być osoba małoletnia do 15 lat, jeżeli znajduje się pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej. Osoby, niepełnoletnie które ukończyły 15 lat mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania ważnego biletu poprawnie wypełnionej i podpisanej zgody opiekunów prawnych na uczestnictwo w imprezie. Wzór zgody znajduje się na www.go-ahead.pl/regulamin

ONE OK ROCK to obecnie jedna z najbardziej popularnych japońskich grup rockowych. Ich muzyka znana jest na całym świecie, a kolejne albumy zdobywają coraz liczniejsze rzesze wielbicieli. Zespół powstał w 2005 roku w Tokio, a debiutancki singiel wydał dwa lata później. Obecnie w skład ONE OK ROCK wchodzi czterech muzyków – Taka, Toru, Ryota i Tomoya. Na niemałą dyskografię zespołu składa się natomiast aż osiem albumów, a kolejny ukaże się w tym roku – premiera płyty zaplanowana jest na 15 lutego.

Przypominamy, że kupując bilety od osób umieszczających oferty odsprzedaży na Facebooku możecie Państwo zostać oszukani – ryzykujecie w ten sposób kupno fałszywych wejściówek, które nie umożliwią wejścia na koncert. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży! Autoryzowanymi punktami sprzedaży nie są m.in. Viagogo, Ticketswap, Allegro, OLX.

Data: 2019-05-15 (środa)
Miasto: Warszawa
Miejsce: Hala Koło
Adres: ul. Obozowa 60
Godziny: 18:00 – wejście // 19:30 – support // 20:30 – ONE OK ROCK
Cena biletów: 135 zł (przedsprzedaż) / 150 zł (w dniu koncertu)
Miejsca sprzedaży: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl (bilety kolekcjonerskie), www.ebilet.pl, www.ticketmaster.pl (bilety kolekcjonerskie), www.empikbilety.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt.

Polecamy śledzić wydarzenie na stronie źródłowej organizatora, by być na bieżąco ze wszystkimi aktualnościami jak: potwierdzenie, czy wydarzenie nadal ma się odbyć, czy nie zmieniło się miejsce, wstęp jest wolny czy płatny itd

https://www.facebook.com/events/2266431050235898/