ITSU-DOKO
logo ITSU-DOKO

O Japonii, Tajfunach i Zmierzchu / spotkanie z Karoliną Bednarz

Zapraszamy na spotkanie z Karoliną Bednarz, wydawczynią, księgarką, pisarką i blogerką skupioną w swoich działaniach na tematyce literatury i kultury japońskiej. Karolina może być Wam znana jako „Karolina z Karolina Bednarz – W krainie tajfunów”, albo „Karolina, która napisała „Kwiaty w pudełku” (Wydawnictwo Czarne, 2018)”, albo „Karolina, która założyła wydawnictwo i księgarnię Tajfuny po to, żeby promować swoją ukochaną literaturę japońską.”

2019-03-29
16:00 - 18:00
See more information
Time left:
days
hours
minutes
seconds

O Japonii, Tajfunach i Zmierzchu / spotkanie z Karoliną Bednarz

I wszystkie te etykiety są jak najbardziej na miejscu.

Spotkanie poprowadzi Jacek Splisgart, antropolog kulturowy i japonista, absolwent Uniwersytetu im Adama Mickiewicza oraz National Institute for the Humanities w Japonii. Od blisko 20 lat prowadzi badania naukowe w Japonii. Autor publikacji z zakresu antropologii i japonistki, wystaw fotograficznych i muzealnych. Obecnie związany z Uniwersytetem Gdańskim.

Sala Jazzowa
godz. 16.00, piątek 29 kwietnia

ぜひお越しください!
.
Polecamy śledzić wydarzenie na stronie źródłowej organizatora, by być na bieżąco ze wszystkimi aktualnościami jak: potwierdzenie, czy wydarzenie nadal ma się odbyć, czy nie zmieniło się miejsce, wstęp jest wolny czy płatny itd
https://www.facebook.com/events/387254238762233/