ITSU-DOKO
logo ITSU-DOKO

Kimono Fashion Show – Noc Muzeów 2019 / Night of Museums 2019

Kimono de Jack Krakow oraz Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha zapraszają na pokaz kimon, który odbędzie się w ramach Nocy Muzeów w Krakowie 17 maja 2019 roku o godz. 22:00!

2019-05-17
22:00 - 23:00
See more information
Time left:
days
hours
minutes
seconds

Kimono Fashion Show – Noc Muzeów 2019 / Night of Museums 2019

Co roku podczas tego wyjątkowego wieczoru w krakowskich muzeach dzieją się rzeczy niezwykłe. W Muzeum Manggha przenikać się będą tradycja z modą, klasyka z fantazją, polska pasja z kulturą Japonii… Dzięki zaprezentowanym na wybiegu stylizacjom będzie można nie tylko przyjrzeć się klasycznej formie kimona, ale i przekonać się, ile możliwości kryje się w noszonych do nich pasach obi, bowiem to one będą głównym tematem wieczoru. Całość będzie zaś okraszona niezbędnym komentarzem, który pozwoli nie tylko świadomie podziwiać piękno świata kimon, ale i lepiej go zrozumieć.

Widowisko już po raz drugi przygotowywane jest przez uczestników spotkań Kimono de Jack Kraków pod czujnym okiem Anny Bielak która od wielu lat współpracuje z Muzeum Manggha oraz organizuje krakowskie spotkania z kimonem.

Pokaz odbędzie się w ramach Nocy Muzeów w Muzeum Manggha. Przypominamy, że pamiątkowa moneta a zarazem symboliczny bilet wstępu (1 zł, do pobrania w każdym Muzeum biorącym udział w Nocy Muzeów) uprawniają zwiedzających do wejścia do krakowskich muzeów.

Więcej o Krakowskich Nocach:
Facebook: Kraków PL
https://krakowskienoce.pl/

Obrazek w tle: Kimono Show 2018, modelka Kasia Szewczak, zdjęcie: ThreeMagpies Studio

Polecamy śledzić wydarzenie na stronie źródłowej organizatora, by być na bieżąco ze wszystkimi aktualnościami jak: potwierdzenie, czy wydarzenie nadal ma się odbyć, czy nie zmieniło się miejsce, wstęp jest wolny czy płatny itd

https://www.facebook.com/events/1049580525237573/