ITSU-DOKO
logo ITSU-DOKO

Festiwal Kuchni Japońskiej

Serdecznie zapraszamy do udziału w Festiwalu Kuchni Japońskiej, który odbędzie się w dniach 27-28 kwietnia w ramach Miesiąca Japońskiego.

2019-04-28
09:00 - 18:00
See more information
Time left:
days
hours
minutes
seconds

Festiwal Kuchni Japońskiej

Będziecie Państwo mieli okazję zasmakować wybornych japońskich potraw takich jak sushi lub ramen. Weekend ten będzie obfitować w azjatyckie smaki począwszy od goryczy zielonej herbaty Gyokuro, aż na ostrych akcentach wasabi kończąc. Dodatkowymi atrakcjami będą stoiska z upominkami ściśle związanymi z Krajem Kwitnącej Wiśni.

Wstęp na Festiwal bezpłatny w ramach biletu wstępu do Ogrodu.

Zapraszamy do udziału wystawców, którzy posiadają w swoim asortymencie potrawy, rękodzieło artystyczne, biżuterię, ceramikę artystyczną, ozdoby i wyroby charakterystyczne dla Japonii.

Szczegółowy regulamin oraz karta zgłoszenia dostępne są na stronie https://www.ogrod-powsin.pl/dla-zwiedzajacych/kalendarz/festiwal-kuchni-japonskiej

Polecamy śledzić wydarzenie na stronie źródłowej organizatora, by być na bieżąco ze wszystkimi aktualnościami jak: potwierdzenie, czy wydarzenie nadal ma się odbyć, czy nie zmieniło się miejsce, wstęp jest wolny czy płatny itd

https://www.facebook.com/events/2309896429062962