ITSU-DOKO
logo ITSU-DOKO

O AICON 2019

Home / Informacje

O AICON 2019

Data:Feb 18, 2019
Author: Dorota 32 Brak komentarzy

AICON 2019 odbywający się na Grnym Śląsku to pierwszy konwent walentynkowy, ktory ma za zadanie podgrzać nieco ten zimowy czas. Impreza organizowana jest przez tworcow Tsuru Japan Festival.

Na Aiconie czekać na Was będzie gorąca, walentynkowa atmosfera, słodko okraszona romantycznym wystrojem i porwie Was czar miłosnego klimatu! Można spodziewać się ogromu atrakcji, ktore będziecie mogli przeżyć wspolnie ze swoją ukochaną osobą, jak i zdobędziecie szansę na poznanie kogoś wyjątkowego.

Na rozpoczęcie konwentu każdy otrzyma słodki, walentynkowy upominek! W herbaciarni natomiast będzie można zjeść przepyszne sushi, wspolnie wypić Bubble Tea, czy też zjeść słodkie, lodowe desery prosto z Japonii – Kakigōri. Nie zabraknie rownież paneli, prelekcji oraz konkursow, przygotowanych przez naszych wspaniałych gości! Będzie można brać udział we wspolnym karaoke oraz DDR, jak i rywalizacji we wszelkich turniejach konsolowych.
To wszystko, jak i masa innych, niezwykłych atrakcji będzie czekać na Was już podczas Aiconu 2019! Wpadajcie na najgorętszą imprezę roku?

Strona konwentu: https://www.facebook.com/events/394975287709023/
Tu kupisz BILET https://nagatosystem.pl

Ceny biletw
Styczeń 45zł
Luty 50 zł

Na miejscu:
2 dni 50 zł
Sobota 40 zł
Niedziela 20 zł